O AVIS MaxiRent

JEDNODUCHO, BEZ STAROSTÍ, RÝCHLO. To je AVIS MAXIRENTNačo kupovať, keď je výhodnejšie si prenajať? 


Funguje to ako s prenájmom bytu. O nič sa nestaráte, my sa staráme za Vás.

Užívajte si ponuku našich služieb a vôňu nových vozidiel.
Medzinárodne pôsobiaca spoločnosť AVIS ponúka prostredníctvom produktu AVIS MAXIRENT flexibilný spôsob zabezpečenia mobility pre súkromné alebo firemné účely.

Cieľom programu MAXIRENT je odbremeniť zákazníka od všetkých povinnosti, ktoré súvisia s prevádzkou vozidla počas doby jeho vlastníctva. Produkt AVIS MAXIRENT je produkt, ktorým reagujeme na dopyt moderného zákazníka, na základe čoho sa zákazník stáva slobodnejší a flexibilnejší. AVIS ako prvý začal uvedenú službu poskytovať na Slovensku v roku 2016.

Podstatou AVIS MAXIRENT je unifikovaný produkt prenájmu vozidla na dopredu stanovené obdobie 12 mesiacov, počas ktorých všetky náklady spojené s prevádzkou vozidla sú zahrnuté v mesačnej splátke.

Nájom sa skladá z 12 mesačných splátok, v ktorých sú zahrnuté nasledovné služby:


Využívaním služby získate viac slobody v rozhodovaní ako naložiť s voľnými finančnými prostriedkami. Vaše starosti prenechajte profesionálom, ktorých cieľom je Vaša spokojnosť. Jazda na pravidelne obmieňanom novom vozidle sa Vám určíte zápači. Vyberte si produkt služieb, kde už nebudete musieť čakať v radoch na vozidlá, kde nebudete musieť zjednávať poplatky.

AVIS MAXIRENT sú všetky služby na jednom mieste za najlepšiu cenu na trhu.