IDEÁLNE AUTO


S novým autom je spojených množstvo časovo a finančne náročných povinností, ako napríklad prihlásenie vozidla, poistenie, kúpa zimných pneumatík, kúpa diaľničnej známky ...

Avis MaxiRent - prenájom auta na 12 mesiacov, je riešenie, ktoré prináša do sveta automobilov nový rozmer. Jazdite na novom aute slobodne a bezstarostne, všetko vybavíme za vás...

Je to najjednoduchší spôsob ako jazdiť okamžite na novom aute a ušetriť pri tom financie a čas. Unifikovaný prenájom na 12 mesiacov za výhodnú fixnú mesačnú splátku, v ktorej sú už zahrnuté všetky očakávané výdavky: 

POISTENIE PZP, HAVARIJNÉ POISTENIE, POISTENIE PROTI KRÁDEŽI, SEZÓNNE PREZUTIE, DIAĽNIČNÁ ZNÁMKA PRE SR, ASISTENČNÉ SLUŽBY, REGISTRÁCIA VOZIDLA A ODHLÁSENIE VOZIDLA PO UKONČENIE NÁJMU.IDEÁLNE AUTO PRE MLADÝCH

Práve si dokončil školu alebo ešte študuješ? Svoje prvé auto si môžeš prenajať, a jazdiť tak na novom, spoľahlivom a bezpečnom aute. Objav mestský štýl v modeloch Renault Clio.  Nadupaná výbava: Full LED svetlomety LED Pure Vision, GPS navigácia, Parkovacie senzory, Handsfree karta – bezkľúčové štartovanie, zamykania a odomykanie auta. V ponuke aj praktické kombi - Clio Grandtour.


RENAULT CLIO                                                       od 229,- € / mesačne


                                                

                                                                                                              RENAULT CLIO                                                  IDEÁLNE AUTO DO MESTA

Objavte Renault CAPTUR, odvážny, mestský štýlový crossover, ktorý prináša do mesta nový svieži dizajn. Moderné vozidlo s bohatou výbavou je v programe MaxiRent doplnené o komplexné služby, ktoré oceníte počas celého roka. Voľba AVIS MaxiRent s kombináciou štýlového, dobre vybaveného auta je tou najlepšou. Vstúpte do sveta moderných áut. Renault CAPTUR prináša technológiu Full LED svetlometov s výrazným svetelným podpisom v tvare "C" a bohatú výbavu. 


Renault CAPTUR                                                              od 279,- € / mesačne                                               

                                                                                                           RENAULT CAPTUR


IDEÁLNE AUTO PRE ŽENY

Prenájom Toyoty C-HR Hybrid je ideálna voľba pre ženy, ktoré hľadajú štýlové auto a chcú jazdiť bez starostí. Už žiadne starosti so servisom, s prezutím pneumatík, s poistením vozidla, s riešením prípadných poistných udalostí, o to všetko sa postará profesionálny tím. Vozidlá v atraktívnych farbách a bohatej výbave SELECTION.


TOYOTA C-HR Hybrid                                                          od 379,- € / mesačne                                                                                                    TOYOTA C-HR HYBRIDIDEÁLNE AUTO PRE VÁŠ BUSINESS

Radikálny fastback nabitý technológiami je okrem iných ocenení aj Auto roka 2019 v SR. Krásne tvary sú neodmysliteľnou súčasťou tohoto auta. Architektúra moderného interiéru Vás prenesie do sveta budúcnosti. Peugeot 508 je auto, ktoré Vás bude sprevádzať na každej pracovnej ceste s maximálnou eleganciou, pohodlím a športovým charakterom jazdy. Bezrámové okná iba potvrdzujú energický vzhľad auta a športového ducha. V ponuke verzie s benzínovým aj dieselovým motorom.


NOVÝ PEUGEOT 508                                                               od 519,- € / mesačne               


                                

                                                                                                                PEUGEOT 508

   
                                       

                                                                                                  

IDEÁLNE AUTO PRE PODNIKANIE

Podnikajte efektívne, využite 12 mesačný prenájom úžitkových vozidiel. Praktické a spoľahlivé vozidlá Renault Master sú ideálne pre Vaše podnikanie vyberte si rozmer vozidla a ročný nájazd km. Vaša flotila vozidiel sa môžeš rýchlo rozrastať spoločne s Vašim podnikaním. Všetky náklady a starosti v jednej splátke.


RENAULT MASTER L3H2                                                     od 349,- € / mesačne 

                                                                                                            RENAULT MASTER