Autá

Vyberte si z našej ponuky nových vozidiel Maxi Rent

Vyberte si zo širokého portfólia nových alebo zánovných, dobre vybavených vozidiel v programoch MaxiRent PREMIUM a MaxiRent STANDARD

Naše vozidlá sú k dispozícii v širokej ponuke viacerých značiek a motorických verzií podľa Vašich požiadaviek. Zákazník má možnosť výberu z unifikovaných programov MaxiRent PREMIUM a MaxiRent STANDARD:

MaxiRent PREMIUM ponúka úplne nové vozidlá, ktoré sú zákazníkovi v pravidelných intervaloch min. po 6 mesiacoch daného prenájmu obmieňané za nové vozidlá.

MaxiRent STANDARD ponúka zánovné vozidlá do 6 mesiacov za výhodnejšie mesačné splátky, pričom zákazník jazdí po celú dobu prenájmu rovnaké vozidlo.

Pri každom vozidle je uvedený cenník, ak je vozidlo dostupné v oboch programoch, nájdete pri vozidle cenníky dva. V prípade, že vozidlo nie je dostupné v jednom z programov, tento cenník pri vozidle nenájdete.

Máte záujem o odkúpenie vozidla po ukončení nájmu? Dajte nám to vedieť, my Vám zašleme orientačnú cenovú ponuku a v prípade záujmu Vám vozidlo predbežne rezervujeme. 

Všetky vozidlá sú havarijne poistené, majú platnú diaľničnú známku pre SR a ďalšie služby zahrnuté v mesačnej splátke.

AVIS si vyhradzuje právo zmeny uvedených cien. Špecifikácie vozidiel majú indikatívny charakter a špecifikácia vozidla bude zákazníkovi upresnená pred podpisom objednávky.

V prípade záujmu o ročný nájazd 60000 km v programe MaxiRent PREMIUM nám neváhajte poslať email, následne Vám pripravíme individuálnu ponuku.